top of page

Jsme malá flexibilní společnost , zabývající se výrobou, servisem a distribucí zdravotnické techniky. Historie firmy se zapisuje do devadesátých let minulého století, kdy se parta nadšenců z bývalého  socialistického státního podniku, rozhodla vyrábět, ještě před vstupem zahraničních výrobců na náš trh, zdravotnické prostředky. Firma  získala evropský certifikát, plnila požadavky ISO 13 582 a  uvedla na trh jako jedna z prvních v České republice, pulsní oximetry a SpO2 senzory.

Obchodní činnost

Kromě prodeje firemních výrobků (pulsních oximetrůSpO2 senzoryEKG kabelů, atd) nabízíme i další zdravotní techniku s ohledem na aktuální potřeby trhu a zdravotních zařízení - viz náš katalog zboží.
Naše nabídka je proto obměňována a doplňována. Na veškerou námi nabízenou zdravotnickou techniku zajistíme záruční i pozáruční servis, zaškolení obsluhujícího personálu a kompletní spotřební materiál.

 

Dodáváme:

  • kardiomonitory

  • centrální monitory

  • lineární dávkovače

  • pulsní oximetry

  • bilirubinometry

  • ultrazvukové čističky

  • saturační senzory

  • spotřební materiál

Servis

1

Opravy přístrojů a zařízení 

V rámci servisní činnosti, se mimo jiné, zaměřujeme na opravy kardiomonitorů, pulsních oximetrů,bilirubinometrů, infuzních pump, injekčních dávkovačů, EKG zapisovačů a dalších zařízení. Máme tým techniků, kteří jsou pravidelně školeni a mají dlouholeté zkušenosti a praktické znalosti v oboru zdravotnických prostředků.

2

Preventivní údržba

Provádíme periodické bezpečnostně technické kontroly BTK,na vybraných typech zdravotnické techniky podle zákona č.375/2022 Sb. v platném znění.
Kontroly provádíme většinou přímo u zákazníka, abychom zachovali plynulý provoz kontrolovaných přístrojů a tím i jednotlivých pracovišť.Během kontrolní činnosti provádíme i nezbytné servisní zásahy pro uvedení kontrolovaného zařízení do vyhovujícího stavu.

3

Poradenská činnost

V rámci spolupráce si dovolujeme nabídnout  naše poznatky, zkušenosti a poradenskou činnost o správném způsobu zacházení a udržování přístrojů.
Provádíme zaškolování obsluhujícího personálu. Poskytujeme odbornou literaturu,nezbytnou pro provoz přístrojů a zařízení. 

bottom of page